Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

KONSULTACJE SIATKARSKICH OŚRÓDKÓW SZKOLNYCH DZIEWCZĄT

Siatkarskie Ośrodki Szkolne Dziewcząt organizują coroczną wiosenną konsultacje dziewcząt. Tegoroczna konsultacja obejmuje rocznik 2011 oraz wybrane dziewczyny z rocznika 2010.  Konsultacja odbędzie się w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu Zdroju ul. Piastów 15. w dniu 26-03-2023 (Niedziela).

Celem konsultacji jest selekcja, nabór dziewcząt do KADRY POLSKI U14, a w dalszej kolejności powołanie najzdolniejszych dziewcząt w Polsce na coroczne Campy.

W związku z powyższym prosimy Trenerów grup młodzieżowych o podanie kandydatek rocznika 2011 na konsultacje – obowiązuje min. wzrostu 162 cm, oraz kandydatek z rocznika 2010 – obowiązuje min. wzrostu 172 cm.

Zgłaszając zawodniczki podajemy nazwisko imię (uwzględniając polskie znaki), wzrost, klub i przesyłając dane na adres e-mail koordynatora wojewódzkiego Zbigniewa Błaszczaka: e-mail: blaszczak.maly@gmail.com do dnia 17 marca 2023.

Po tym terminie wybrane dziewczyny (również z jesiennej konsultacji) dostaną powołania na konsultacje na adres e-mail swoich Trenerów.

Proszę podać adres e-mail i telefon Trenerów.

Konsultacja jest bezpłatna. Koszty konsultacji, napoje, posiłek pokrywa Polski Związek Piłki Siatkowej.