Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Młodzik

KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK

LISTA UCZESTNICZEK OBOZU LETNIEGO

Międzybrodzie Bialskie 22.06. – 04.07.2018 r.

LpNazwisko ImięKlub
1.Górecka WiktoriaPłomień Sosnowiec
2.Dudek OliwiaKsawera Będzin
3.Gajdzik WanessaPłomień Sosnowiec
4.Ulfik JuliaSokół 43 Katowice
5.Las WiktoriaDwójka Zawiercie
6.Brzoza ZofiaMOSM Tychy
7.Semeniuk RoksanaTrójka Mikołów
8.Cul ZofiaŚrubarnia Żywiec
9.Sitek AnnaGwiazda Tarnowskie G.
10.Bul KorneliaSiatkarz Skoczów
11.Waja ZuzannaMSK Mysłowice
12.Pietkiewicz-Choromańska AmeliaŹródełko Katowice
13.Deeg WiktoriaUKS Krzanowice
14.Sala OliwiaDąbrowiak Dąbrowa G.
15.Grabowska IzabelaBKS Bielsko-Biała
16.Głowacka IgaCzęstochowianka Cz-wa
17.Jakubczyk WiktoriaPłomień Sosnowiec
18.Piętka JuliaKsawera Będzin
19.Widera EmiliaUKS MOSM Bytom
20.Twardoch MartaKPKS Halemba
21.Malkiewicz EmiliaKsawera Będzin
22.Kucharska MajaCzęstochowianka Cz-wa
23.Wodarska AlicjaKPKS Halemba
24.Brodzińska AnnaMCKS Czeladź
25.Soboń AgataMOSM Tychy

 

Kadra Wojewódzka Młodzika 2003 i młodsi – chłopcy

1. KRUPA KSAWERY MOSM TYCHY – trener – KISIELEWSKI K.
2. NATKANIEC BARTOSZ MOSM TYCHY – trener – KISIELEWSKI K.
3. BUGAJ JAKUB UKS JEDYNKA JAWORZNO – trener – LISOWSKI P.
4. WOŹNIAK IGOR AZS2020 CZĘSTOCHOWA – trener – PUDO W.
5. ŚWIĄĆ KAMIL AZS2020 CZĘSTOCHOWA – trener – PUDO W.
6. SZCZYGIOŁ MAREK AZS2020 CZĘSTOCHOWA – trener – PUDO W.
7. SIEJKA PATRYK JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ – trener -H OŁDA D.
8. STYRNOL JAKUB KS AZS RAFAKO RACIBÓRZ – trener – BUŁATEK-WYPIÓR D.
9. RYDZEK BARTOSZ KS AZS RAFAKO RACIBÓRZ – trener – BUŁATEK-WYPIÓR D.
10. CZERNY KAMIL KS AZS RAFAKO RACIBÓRZ – trener – BUŁATEK-WYPIÓR D.
11. PÓŁTORAK ARTUR MKS BĘDZIN – trener – SYGUŁA Z.
12. GURZKOWSKI JAKUB UKS OLIMPIA KATOWICE – trener – JAMBORSKI M.
13. KUFKA MATEUSZ JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ – trener – HOŁDA D.
14. HOIM DAWID MKSR PYSKOWICE – trener – GRZEGOSZCZYK M.
15. PIOTROWSKI FILIP BBTS WŁÓKNIARZ BIELSKO-BIAŁA – trener – BUĆKO W.
16. KAMIŃSKI JAKUB BBTS WŁÓKNIARZ BIELSKO-BIAŁA – trener – BUĆKO W.
17. ZIARNIK ARTUR SK GÓRNIK RADLIN – trener – PRZYBYSZ M.
18. SZATAŃSKI WIKTOR BBTS WŁÓKNIARZ BIELSKO-BIAŁA – trener -BUĆKO W.
19. WITKOWSKI JEREMI MKS BĘDZIN – trener – SYGUŁA Z.
20. MADER JAKUB MKS BĘDZIN – trener – SYGUŁA Z.
21. POŚPIECH MARCEL NORWID CZĘSTOCHOWA – trener – BOGUS R.
22. KANTOROWICZ JAKUB NORWID CZĘSTOCHOWA – trener – BOGUS R.
23. PŁATKOWSKI WIKTOR NORWID CZĘSTOCHOWA – trener – BOGUS R.
24. OLCZYK MACIEJ NORWID CZĘSTOCHOWA – trener – BOGUS R.
25. GRABOWSKI KAROL NORWID CZĘSTOCHOWA – trener – BOGUS R.
26. KWIATECKI SEWERYN NORWID CZĘSTOCHOWA – trener – BOGUS R.
27. ZYGMUNT BRAJAN UKS JEDYNKA JAWORZNO – trener – LISOWSKI P.
28. BĄK DOMINIK UKS JEDYNKA JAWORZNO – trener – LISOWSKI P.
29. PAJĄK SEBASTIAN UKS JEDYNKA JAWORZNO – trener – LISOWSKI P.
30. MIDA JAKUB UKS JEDYNKA JAWORZNO – trener – LISOWSKI P.
31. CZERNY DOMINIK TS VOLLEY RYBNIK – trener – KOWALSKI L.
32. MATEJ KONRAD TS VOLLEY RYBNIK – trener – KOWALSKI L.
33. HENZEL ŁUKASZ TS VOLLEY RYBNIK – trener – KOWALSKI L.
34. POMPA RAFAŁ TS VOLLEY RYBNIK – trener – KOWALSKI L.
35. BUCHTA MATEUSZ SK GÓRNIK RADLIN – trener – PRZYBYSZ M.
36. KOMOREK DOMINIK SK GÓRNIK RADLIN – trener – PRZYBYSZ M.
37. MARTYNA MARCIN SK GÓRNIK RADLIN – trener – PRZYBYSZ M.

Trenerzy:

1. Wojciech Kasperski
2. Marcin Grzegoszczyk
3. Wojciech Pudo

Kadra Wojewódzka Młodzika 2004 i młodsi – dziewczęta

1. Wacławczyk Edyta MKS Dąbrowa Górnicza – trener – Cieślak T.
2. Oleś Marta UKS MOSM Bytom – trener – Wężyk M.
3. Ciężkowska Małgorzata KS Beskid Skoczów – trener – Macura J.
4. Malinowska Agata Victoria Lubliniec – trener – Wachowski T.
5. Terlecka Maria UKS Jedynka Rybnik – trener – Adamczyk A
6. Nastula Martyna UKS Karb Bytom – trener – Rydzyński W.
7. Waja Zuzanna Silesia Volley Mysłowice – trener – Michalak Ż.
8. Chmielewska Martyna KS Częstochowianka Częstochowa – trener – Krzyczmonik A.
9. Chruślicka Emilia MKS Imielin – trener – Garus A.
10. Ulfik Julia Sokół Katowice – trener – Malinowski W.
11. Buchaniec Natalia MKS Płomień Sosnowiec – trener – Kaczmarczyk M.
12. Kobiela Ewa KS Częstochowianka Częstochowa – trener – Świech K.
13. Kolanek Ewelina UKS Karb Bytom – trener – Rydzyński W.
14. Skalny Małgorzata Sokół Katowice – trener – Malinowski W.
15. Gandor Karolina KS Beskid Skoczów – trener – Macura J.
16. Łyczko Karolina MKS Płomień Sosnowiec – trener – Kaczmarczyk M.
17. Biała Oliwia MKS Dwójka Zawiercie – trener – Gębarski W.
18. Słabosz Wiktoria Silesia Volley Mysłowice – trener – Michalak Ż.
19. Borek Katarzyna UKS Karb Bytom – trener – Rydzyński W.
20. Nazaruk Natalia MUKS Michałkowice – trener – Nowara A.
21. Lenczyk Zuzanna KPKS Halemba Ruda Śląska – trener – Wodarski A.
22. Lepiarz Aleksandra UKS Karb Bytom – trener – Rydzyński W.
23. Sędłak Martyna Silesia Volley Mysłowice – trener – Michalak Ż.
24. Kubicka Paulina KS Częstochowianka Częstochowa – trener – Świech K.
25. Żołneczko Alicja KS Polonia Łaziska Górne – trener – Paździorek A.
26. Marek Weronika TS Śrubiarnia Żywiec – trener – Feil M.
27. Bul Kornelia KS Beskid Skoczów – trener – Macura J.
28. Kaszkarot Wiktoria MKS Zorza Wodzisław – trener – Brzezinka A.
29. Lenczewska Barbara MKS Zorza Wodzisław – trener – Brzezinka A.
30. Bażan Amelia MKS Zorza Wodzisław – trener – Brzezinka A.
31. Jagła Paulina MKS Zorza Wodzisław – trener – Brzezinka A.
32. Górecka Wiktoria MKS Sosnowiec – trener – Krzyształowicz D
33. Brzoza Zofia MOSM Tychy – trener – Pisarzowski J.
34. Marciniak Zofia MOSM Tychy – trener – Pisarzowski J.
35. Cul Zofia TS Śrubiarnia Żywiec – trener – Feil M.
36. Dyśko Zuzanna MKS Dwójka Zawiercie – trener – Gębarski W.
37. Łubianka Marta MKS Dwójka Zawiercie – trener – Gębarski W.

Trenerzy:

1. Zbigniew Grzegorczyk
2. Michał Feil
3. Alan Polok