Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Aktualności

Mapa Śląskiej Siatkówki

126

Tabela wyników

Wybierz kategorię i grupę interesujących Cię rozgrywek:
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -pkt +pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie8157152408242
2TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec8157153416304
3MKS Dąbrowa Górnicza812488335342
4MUKS Pasek Będzin6115104310266
5UKS Centrum przy POSiR Pszczyna69367271296
6KS Częstochowianka671310239294
7TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II671310233287
8UKS Dąbrowiak671310216302
9UKS Gwiazda Tarnowskie Góry671211219314
zgłoszenia

Partnerzy

Sponsorzy