Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Aktualności

Mapa Śląskiej Siatkówki

127

Tabela wyników

Wybierz kategorię i grupę interesujących Cię rozgrywek:
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie 2424010035
2STS Victoria Lubliniec 24241115103
3KS Częstochowianka 231227279
4UKS Gimnazjum Blachownia 231229086
5UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 121205029
6SPS Politechnika Częstochowska 2201499115
7UKS Tytan Ostrowy 2200442100
8KSS "GUMISIE" Pyskowice 110022950
9MTS As Myszków 0000000
zgłoszenia

Partnerzy

Sponsorzy