Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Aktualności

Mapa Śląskiej Siatkówki

127

Tabela wyników

Wybierz kategorię i grupę interesujących Cię rozgrywek:
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -pkt +pkt -
1JKS SMS Jastrzębie48481210136
2MUKS Sari Żory47372210139
3MKS ZORZA Wodzisław Śląski36361160101
4JKS SMS Jastrzębie II35242137103
5GS UKS Krzanowice34134137136
6UKS Jedynka Rybnik34124114136
7MUKS Sari Żory II44008101200
8UKS Jedynka Rybnik II4400882200
zgłoszenia

Partnerzy

Sponsorzy