Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Aktualności

Mapa Śląskiej Siatkówki

127

Tabela wyników

Wybierz kategorię i grupę interesujących Cię rozgrywek:
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -pkt +pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie6126121306203
2MKS Dąbrowa Górnicza6126121305197
3TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec6115113316268
4UKS Gwiazda Tarnowskie Góry69377270294
5MOSM Tychy II69367263283
6BKS STAL Bielsko-Biała68258269267
7MOSM Tychy671310240280
8KPKS Halemba671210231289
9JKS SMS Jastrzębie660112187306
zgłoszenia

Partnerzy

Sponsorzy