Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Kadra Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Kadra Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – chłopcy

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie
Kadry Śląska OOM 28-30.04.2018 r. w Węgierskiej Górce

Gniecki Igor – Eco-Team AZS 2020 Częstochowa
Inerowicz Michał – KS Jastrzębski Węgiel SA
Kundera Konrad – KS Jastrzębski Węgiel SA
Komorowski Marek – KS Jastrzębski Węgiel SA
Kulig Jakub – TS Volley Rybnik
Semeniuk Maksymilian – MKS Będzin SA
Tataruch Mikołaj – Eco-Team AZS 2020 Częstochowa
Borkowski Mateusz – Eco-Team AZS 2020 Częstochowa
Kowalski Wiktor – KS Jastrzębski Węgiel SA
Wichór Jakub – TKS Tychy
Markiewicz Adrian – BBTS Włókniarz Bielsko Biała
Mrowiec Daniel – MKS Będzin SA
Wężowicz Jakub – KS Jastrzębski Węgiel SA
Holesz Mateusz – TS Volley Rybnik
Jarosiński Filip – KS Jastrzębski Węgiel SA
Mariusz Połyński – KS Jastrzębski Węgiel SA

 

Trenerzy:

1 Marek Przybysz
2 Marcin Kantor

Kadra Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – dziewcząt

1. Kostera Ewa BKS Bielsko-Biała – trener – Gil Roman
2. Kubacka Klaudia BKS Bielsko-Biała – trener – Skulski Jacek
3. Zembowicz Nina BKS Bielsko-Biała – trener – Skulski Jacek
4. Grabowska Matylda KS Częstochowianka – trener – Kapica Paweł
5. Lendor Wiktoria MKS „Dwójka” Zawiercie – trener – Grzegorczyk Zbigniew
6. Żyła Julia MKS „Dwójka” Zawiercie – trener – Grzegorczyk Zbigniew
7. Banasik Anna MKS Płomień Sosnowiec – trener – Wodo Ewelina
8. Dziwisz Karolina MKS Zorza Wodzisław – trener – Brzezinka Andrzej
9. Jachimowicz Martyna MKS Zorza Wodzisław – trener – Brzezinka Andrzej
10. Kołodziej Zofia MKS Zorza Wodzisław – trener – Brzezinka Andrzej
11. Cieśla Oliwia MOSM Tychy – trener – Pałka Krzysztof
12. Chwałek Maja MOSM Tychy – trener – Pałka Krzysztof
13. Hanusik Maria MOSM Tychy – trener – Pałka Krzysztof
14. Ciesielska Natalia UKS Źródełko Katowice – trener – Ciesielska Ewa
15. Magdziarz Julia UKS Źródełko Katowice – trener – Ciesielska Ewa
16. Wilczek Oliwia Sokół 43 AZS Katowice – trener – Nowosielski Krzysztof

Trenerzy:
1 Pałka Krzysztof
2 Widera Marcin