Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Kadra Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Kadra Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – chłopcy

1. KUPKA PRZEMYSŁAW – KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL – trener – MALCZEWSKI ANDRZEJ
2. RAKOWSKI SZYMON – KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL – trener – MALCZEWSKI ANDRZEJ
3. CZYŻOWSKI JAKUB – BBTS WŁÓKNIARZ BIELSKO BIAŁA – trener – BUĆKO WOJCIECH
4. BRZENK ADRIAN – KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL – trener – MALCZEWSKI ANDRZEJ
5. CICHOSZ PATRYK – KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL – trener – MALCZEWSKI ANDRZEJ
6. FIJAŁKOWSKI ARKADIUSZ – SKF CZESTOCHOWSKA SIATKÓWKA – trener – TOMASZEWSKI PAWEŁ
7. WALCZAK KRYSTIAN – KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL – trener – MALCZEWSKI ANDRZEJ
8. ROQUE DE OLIVEIRA FILIP – KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL – trener – MALCZEWSKI ANDRZEJ
9. WIECZOREK FILIP – KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL – trener – MALCZEWSKI ANDRZEJ
10. SZYMCZAK HUBERT – KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL – trener – MALCZEWSKI ANDRZEJ
11. WRÓBLEWSKI DOMINIK – SK GÓRNIK RADLIN – trener – PRZYBYSZ MAREK
12. POGŁODZIŃSKI JAN – SKF CZĘSTOCHOWSKA SIATKÓWKA – trener – TOMASZEWSKI PAWEŁ

Trenerzy:

1 KASPERSKI WOJCIECH
2 SOROKA BARTŁOMIEJ

Kadra Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – dziewcząt

1. Kostera Ewa BKS Bielsko-Biała – trener – Gil Roman
2. Kubacka Klaudia BKS Bielsko-Biała – trener – Skulski Jacek
3. Zembowicz Nina BKS Bielsko-Biała – trener – Skulski Jacek
4. Grabowska Matylda KS Częstochowianka – trener – Kapica Paweł
5. Lendor Wiktoria MKS „Dwójka” Zawiercie – trener – Grzegorczyk Zbigniew
6. Żyła Julia MKS „Dwójka” Zawiercie – trener – Grzegorczyk Zbigniew
7. Banasik Anna MKS Płomień Sosnowiec – trener – Wodo Ewelina
8. Dziwisz Karolina MKS Zorza Wodzisław – trener – Brzezinka Andrzej
9. Jachimowicz Martyna MKS Zorza Wodzisław – trener – Brzezinka Andrzej
10. Kołodziej Zofia MKS Zorza Wodzisław – trener – Brzezinka Andrzej
11. Cieśla Oliwia MOSM Tychy – trener – Pałka Krzysztof
12. Chwałek Maja MOSM Tychy – trener – Pałka Krzysztof
13. Hanusik Maria MOSM Tychy – trener – Pałka Krzysztof
14. Ciesielska Natalia UKS Źródełko Katowice – trener – Ciesielska Ewa
15. Magdziarz Julia UKS Źródełko Katowice – trener – Ciesielska Ewa
16. Wilczek Oliwia Sokół 43 AZS Katowice – trener – Nowosielski Krzysztof

Trenerzy:
1 Pałka Krzysztof
2 Widera Marcin