Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Zgłoszenia do rozgrywek minisiatkówki w kategoriach trójek i czwórek w sezonie 2022/2023

Wydział Minisiatkówki podsumował wyniki ankiety ze wstępnymi zgłoszeniami do rozgrywek wojewódzkich Ogólnopolskich Mistrzostw w minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of Moving na sezon 2022/2023. 

Prosimy wszystkie kluby o zapoznanie się z plikiem Trójki-i-czwórki-dziewcząt-i-chłopców.-Kinder. Jeśli wpisane w ankiecie ilości zespołów są zgodne z ilością zgłaszanych przez Państwa Kluby zespołów w kategoriach trójek i czwórek, zostaną one potraktowane jako właściwe zgłoszenie bez żadnych dodatkowych działań z Państwa strony.

Jeśli pragną Państwo dokonać korekty (dopisanie lub wycofanie zespołu) lub też nie wzięli Państwo udziału w ankiecie i chcą zgłosić zespoły do rozgrywek prosimy o przesłanie maila wyłącznie na adres: minisiatkowka@szps.pl w nieprzekraczalnym terminie do 11 listopada 2022 do godziny 24.00. Po tym terminie zgłoszenia drużyn do rozgrywek w kategoriach trójek i czwórek dziewcząt i chłopców nie będą już przyjmowane.

Na zgłoszenie list zawodniczek i zawodników na formularzach F02 w systemie OSEKiZ oraz przedłożenie składów poszczególnych zespołów mają Państwo czas do pierwszego turnieju – w tej sprawie zostanie wydany osobny komunikat wydziału.

Jednocześnie informujemy, że start rozgrywek zaplanowano na:
27 listopada 2022 kategoria czwórek dziewcząt i chłopców
11 grudnia 2022 kategoria trójek dziewcząt i chłopców

 

Szczegółowe harmonogramy zostaną podane po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.