Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Umowa na realizację zadań w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego podpisana

Śląski Związek Piłki Siatkowej zawarł dzisiaj z Zarządem Województwa Śląskiego umowy na realizację czterech projektów II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego wybranych do finansowania w głosowaniu mieszkańców województwa. Łączna wartość zadań przekracza 1,7 mln zł. W ich ramach odbędzie się kilkadziesiąt turniejów siatkarskich w całym regionie. Zrealizowanych zostanie szereg działań szkoleniowych. Zakupione zostaną też samonośne słupki i siatki pozwalające na organizację różnorodnych imprez siatkarskich w dowolnym miejscu.

Jesteśmy dumni, że kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców województwa poparło w głosowaniu nasze projekty pod wspólnym hasłem „Śląskie kocha siatkówkę!”. Ich realizacja to duże wsparcie dla rozwoju piłki siatkowej w regionie. – mówi Marcin Weiner, Prezes Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach.
Związek ma czas na realizację wszystkich przewidzianych działań do końca bieżącego roku. Zadania w całości finansowane są ze środków samorządu województwa śląskiego.