Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Plebiscyt na osobistości świata siatkówki na Śląsku

Śląski Związek Piłki Siatkowej wraz z Katowickiem Sportem ogłasza plebiscyt na największe osobistości świata siatkówki na Śląsku w sezonie 2016/2017.
Poniżej lista nominowanych do nagród w poszczególnych kategoriach. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas Gali Śląskiej Siatkówki w dniu 22 września 2017 roku.

Głosować można do 17 września 2017 roku do godziny 24.00 !

Uwaga – na każdą kategorię można głosować tylko raz, jakiekolwiek nadużycia w zakresie głosowania z tego samego komputera (ip), będą analizowane, a zdobyte głosy będą pomniejszone o nadużycia.

Lista nominowanych do kategorii Debiut Roku

  • GKS Katowice - Debiut drużyny w Plus Lidze (31%, 555 Głosów)
  • Gruszka Piotr - Trener kadry narodowej / Trener GKS Katowice (23%, 413 Głosów)
  • Kapica Remigiusz - AZS 2020 Częstochowa / SMS Spała (21%, 373 Głosów)
  • Kozub Łukasz - MKS Będzin (16%, 296 Głosów)
  • Nowicka Julia - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała / Reprezentacja Polski U-20 (10%, 182 Głosów)

Wszystkich Głosujących: 1 819

Loading ... Loading ...

Lista nominowanych do kategorii Drużyna Roku

  • Aluron Virtu Warta Zawiercie - Awans do Plus Ligi (35%, 752 Głosów)
  • KS Jastrzębski Węgiel SA (seniorzy) - Brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów (19%, 398 Głosów)
  • AZS 2020 IV LO Częstochowa (kadeci) - Mistrz Polski Kadetów (18%, 393 Głosów)
  • KS Burza Mosir Mikołów (3 liga) - Mistrz Śląska III Ligi kobiet (15%, 312 Głosów)
  • KS Jastrzębski Węgiel SA (juniorzy) - Mistrz Polski Juniorów (13%, 275 Głosów)

Wszystkich Głosujących: 2 130

Loading ... Loading ...

Lista nominowanych do kategorii Siatkarz Roku

  • Hidalgo Oliva Salvador - KS Jastrzębski Węgiel SA (39%, 727 Głosów)
  • Kaczorowski Łukasz - Aluron Virtu Warta Zawiercie (22%, 405 Głosów)
  • Kozub Łukasz - MKS Będzin, Mistrz Świata Juniorów (18%, 329 Głosów)
  • Kapica Remigiusz- AZS 2020 Częstochowa, Mistrz Polski Kadetów (17%, 319 Głosów)
  • Szymura Rafał - KS AZS Częstochowa SSA (5%, 93 Głosów)

Wszystkich Głosujących: 1 873

Loading ... Loading ...

Lista nominowanych do kategorii Siatkarka Roku

  • Murek Natalia - SPS Politechnika Częstochowska / Reprezentacja Polski U-20 (37%, 629 Głosów)
  • Walczak Aleksandra - MKS Dwójka Zawiercie (31%, 528 Głosów)
  • Dziękiewicz Eleonora - MKS Dąbrowa Górnicza (12%, 211 Głosów)
  • Jagieło Aleksandra - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała / Chemik Police (12%, 207 Głosów)
  • Ganszczyk Kamila - MKS Dąbrowa Górnicza (7%, 125 Głosów)

Wszystkich Głosujących: 1 700

Loading ... Loading ...

Lista nominowanych do kategorii para w siatkówce plażowej

  • Kantor Piotr / Łosiak Bartosz - 6 para w rankingu światowym FIVB (38%, 836 Głosów)
  • Baca Artur / Biernat Mateusz - Mistrzowie Śląska w siatkówce plażowej (20%, 432 Głosów)
  • Szymon Bereza / Maciej Krysiak - AZS 2020 Częstochowa - 4 miejsce w Finale Mistrzostw Polski Juniorów (16%, 361 Głosów)
  • Ciesielska Natalia / Cholewa Martyna / Człowiek Zofia - Vice-mistrzynie świata szkół gimnazjalnych (16%, 353 Głosów)
  • Paluszkiewicz Sebastian / Kosiór Artur - 4 drużyna Mistrzostw Polski Oldboyów - Remagum Mysłowice (9%, 207 Głosów)

Wszystkich Głosujących: 2 189

Loading ... Loading ...