Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Zapisy do rozgrywek Mistrzostw Województwa Śląskiego w siatkówce i minisiatkówce plażowej 2024 przedłużone do niedzieli 21.04.2024!

Wydział Siatkówki Plażowej ŚZPS informuje o przedłużeniu terminu zgłoszeń do rozgrywek Mistrzostw Województwa Śląskiego w siatkówce plażowej i minisiatkówce plażowej w kategoriach młodzieżowych na sezon 2024. Zapisów można dokonywać poprzez system do niedzieli, 21 kwietnia 2024 do godziny 23.50! .

Z uwagi na wczesny start tegorocznego sezonu, termin zgłoszeń upływa dnia 21 kwietnia 2024 r. o godzinie 23:50!

Przypominamy, że w każdej kategorii siatkówki plażowej (junior/juniorka, junior młodszy/juniorka młodsza, młodziczka/młodzik) jeden klub może zgłosić 3 pary, a w każdej kategorii minisiatkówki plażowej (U-11, U-12, U-13) 2 pary. Organizatorzy turniejów półfinałowych mają prawo zgłosić 5 par w danej kategorii siatkówki plażowej i 3 pary w danej kategorii minisiatkówki plażowej. Zachęcamy kluby chętne do organizacji do zgłoszenia do opiekunów poszczególnych rozgrywek!

 

Prosimy o zapoznanie się z dokumentami:

REGULAMIN ROZGRYWEK MISTRZOSTW ŚLĄSKA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ I MINISIATKÓWCE PLAŻOWEJ W KATEGORIACH MŁODZIEŻOWYCH SEZON 2024

WYTYCZNE DO ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO ŚLĄSKA NA SEZON 2024

 

Zadanie zostało wsparte ze środków budżetu Samorządu Województwa Śląskiego