Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

TAURON Puchar Polski w siatkówce mężczyzn już w lutym w krakowskiej TAURON Arenie!

Siatkarski turniej marzeń w stolicy małopolski – TAURON Puchar Polski w siatkówce mężczyzn już w lutym w krakowskiej TAURON Arenie!

To będzie turniej marzeń nie tylko dla jego zwycięzców! 25 i 26 lutego w TAURON Arenie Kraków – największej i jednej z najpiękniejszych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, rozegrany zostanie turniej finałowy TAURON Pucharu Polski siatkarzy.

O pierwsze siatkarskie trofeum 2023 roku powalczą: obrońca trofeum, ubiegłoroczny Mistrz Polski i zwycięzca siatkarskiej Ligi Mistrzów – Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle, Asseco Resovia Rzeszów, a także dwaj przedstawiciele naszego województwa: Jastrzębski Węgiel i Aluron CMC Warta Zawiercie. Wśród drużyn mistrzowie i wicemistrzowie świata. Znając ten mistrzowski skład drużynowy możemy być pewni, że szykują się starcia na naprawdę wysokim poziomie i wielkie święto całej siatkarskiej rodziny!

Organizatorzy przygotowali dla szkół specjalne ceny biletów na to wydarzenie. Wejściówki dla grup zorganizowanych (powyżej 10 osób) dostępne są już od 20 złotych. Aby je zakupić należy napisać wiadomość na www.ebilet.pl/kontakt

Serdecznie zapraszamy!