Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

I TY MOŻESZ UCZESTNICZYĆ W 5. GALI ŚLĄSKIEJ SIATKÓWKI!

Szanowni Państwo!

Już 5 stycznia 2023r. w hali Będzin Arena odbędzie się 5. Gala Śląskiej Siatkówki, podczas której nagrodzimy zwycięzców plebiscytu na osobowość świata siatkówki na Śląsku (KLIK)!

Uroczystość składać się będzie z dwóch części. O godzinie 15.00 rozpocznie się Gala Siatkówki Młodzieżowej, do udziału w której, w charakterze publiczności, serdecznie zapraszamy rodziny i przyjaciół nominowanych oraz wszystkich chętnych, wstęp jest bezpłatny.

O godzinie 20.00 zaplanowano początek Gali Siatkówki Seniorskiej, do udziału w której również serdecznie zapraszamy! Każdy będzie mógł znaleźć się na uroczystości po zakupie biletu wstępu. W cenie zapewniony jest ciepły posiłek, napoje oraz – po części oficjalnej – zabawa taneczna. Koszt udziału w Gali wynosi 100 zł od osoby. Warto się pospieszyć z rezerwacją, bo ilość miejsc jest ograniczona. Osoby nominowane otrzymają darmowe zaproszenia.

Zgłoszenia, zawierające imiona i nazwiska oraz potwierdzenia przelewu na rachunek bankowy Związku 59 1560 1108 0000 9060 0004 5493  prosimy wysyłać na adres mailowy: gala@szps.pl. W mailach zwrotnych otrzymają Państwo zaproszenia do okazania przy wejściu.