Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Konsultacja SOS dziewcząt rocznik 2010-2011

Siatkarskie Ośrodki Szkolne Dziewcząt organizują coroczną jesienną konsultacje dziewcząt. Tegoroczna konsultacja obejmuje rocznik 2011 oraz wybrane dziewczyny z rocznika 2010.  Konsultacja odbędzie się w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu Zdroju ul. Piastów 15. w dniu 09-10-2022 (niedziela)

Celem konsultacji jest selekcja, nabór dziewcząt do KADRY POLSKI U12, a w dalszej kolejności powołanie najzdolniejszych dziewcząt w Polsce na coroczne Campy.

W związku z powyższym prosimy Trenerów grup młodzieżowych o podanie kandydatek rocznika 2011 na konsultacje – Obowiązuje min wzrostu 167 cm, oraz kandydatek z rocznika 2010 – Obowiązuje min wzrostu 170 cm

Zgłaszając zawodniczki podajemy nazwisko imię (uwzględniając polskie znaki), wzrost, klub i przesyłając dane na adres e-mail koordynatora wojewódzkiego Zbigniewa Błaszczaka: e-mail: blaszczak.maly@gmail.com do dnia 25 września 2022.

Po tym terminie wybrane dziewczyny (również z wiosennej  konsultacji) dostaną powołania na konsultacje na adres e-mail swoich Trenerów.

Proszę podać adres e-mail i telefon Trenerów.

Konsultacja jest bezpłatna. Koszty konsultacji, napoje, posiłek pokrywa Polski Związek Piłki Siatkowej.