Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Terminarze rozgrywek – SYSTEM.SZPS.PL

Szanowni,

 

Wydział Rozgrywek ŚZPS uprzejmie informuje o ukazaniu się terminarzy rozgrywkowych w systemie.szps.pl oraz kalendarzy rozgrywkowych wszystkich kategorii.

Bardzo prosimy o uważną lekturę, korzystając z opcji systemu informatycznego, „wyświetlanie>lista meczów>(pożądana kategoria np. juniorki)”. 

Wsłuchując się w sugestie grona trenerskiego na konferencji w Gliwicach oraz w związku z wycofaniem się zespołów, WR ŚZPS zmodyfikował system grania oraz/lub liczebność i podział grup w kategorii kadet i kadetka oraz w I lidze śląskiej kobiet. 

Dodatkowo został zmodyfikowany kalendarz rozgrywek w kategorii kadetka. Generalna zasada, że gamy w środy została utrzymana. Wyjątkiem są dni środowe-świąteczne. Kolejki zostały przesunięte na wtorek i piątek. Kolejki te można przenosić bez opłaty za przeniesienie.

Bardzo prosimy o wprowadzenie lub weryfikację godzin rozgrywania meczów we własnych ustawieniach zespołów w systemie.szps.pl (24 września zaczynają II ligi juniorek, a 30 września trzy grupy kadetek – prosimy o bezzwłoczne wprowadzenie godzin rozpoczęcia meczów).

 

W razie wątpliwości służymy pomocą, kontakt przez wydzialrozgrywek@gmail.com

 

Jeszcze raz życzymy udanego i bezpiecznego sezonu!!

 

Robert Chojecki

Przewodniczący WR ŚZPS