Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Aktualności

Mapa Śląskiej Siatkówki

127

Tabela wyników

Wybierz kategorię i grupę interesujących Cię rozgrywek:
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -pkt +pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie2424010060
2MKS Dąbrowa Górnicza2424010053
3MOSM Tychy II2424110396
4TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec2313210899
5MOSM Tychy231228172
6UKS Gwiazda Tarnowskie Góry2312378107
7BKS STAL Bielsko-Biała2201489100
8JKS SMS Jastrzębie2200444100
9KPKS Halemba2200485101
zgłoszenia

Partnerzy

Sponsorzy