Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Aktualności

Mapa Śląskiej Siatkówki

127

Tabela wyników

Wybierz kategorię i grupę interesujących Cię rozgrywek:
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -pkt +pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza6126120300201
2MKS Dwójka Zawiercie6115102284216
3UKS Gwiazda Tarnowskie Góry610484264207
4BKS STAL Bielsko-Biała69366276256
5MKS ZORZA Wodzisław Śląski69366241237
6MOSM Tychy II69366256250
7KPKS Halemba68248241273
8MOSIR Polonia Łaziska Górne671210196291
9UKS Jedynka Rybnik660012173300
zgłoszenia

Partnerzy

Sponsorzy