Dzisiaj jest niedziela, 20 sierpnia 2017r.
Znajdujesz sie w:     Home III liga kobiet
III liga kobiet


Zagraj w III lidze kobiet w Bestwinie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 czerwca 2017 11:40

Klub Sportowy Gminy Bestwina poszukuje zawodniczek do gry w III lidze kobiet w sezonie 2017/2018. Klub zapewnia profesjonalną kadrę trenerską, ubezpieczenie i opiekę fizjoterapeuty. Wszystkie zawodniczki zainteresowane grą w naszym zespole serdecznie zapraszamy na trening otwarty w dniu 21.06.2017r. o godzinie 20:00 do hali sportowej przy ul. Batalionów Chłopskich 15 (Kaniów). Dodatkowe informacje udzielane są pod nr telefonu trenerki Magdaleny Dzikowskiej 500 078 059

 
MKS-MOS Płomień Sosnowiec z awansem do II ligi kobiet PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 22 maja 2017 07:54

Zawodniczki MKS-MOS Płomień Sosnowiec pod opieką Krzysztofa Zabielnego wywalczyły awans do II ligi kobiet -GRATULACJE

awans plomien2

Poprawiony: poniedziałek, 22 maja 2017 16:39
 
Mistrzostwa Śląska III ligi kobiet PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 07:07

Mistrzem Śląska III ligi kobiet w sezoeni 2016/2017 został zespół

KS Burza MOSiR Mikołów

drugie miesjce zajął zespół MKS-MOS Płomień Sosnowiec

 
Rozgrywki U-23 kobiet i mężczyzn PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 10 listopada 2016 10:20

Wydział Rozgrywek przypomina o fakcie rozpoczęcie w obecnym sezonie nowych rozgrywek młodzieżowych U-23 kobiet i mężczyzn. Zainteresowane Kluby prosimy o zgłaszanie się do dnia 18 listopada. 

 
Wykaz zespołów III ligi kobiet i mężczyzn PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Skowroński   
czwartek, 04 sierpnia 2016 20:17

Wydział Rozgrywek informuje,że do III ligi obiet i mężczyzn zgłosiły się następujące zespoły:

 

III liga mężczyzn:
1. KS Victoria Biała
2. AZS Politechnika Śląska Gliwice
3. MCKiS II Jaworzno
4. KS Pilica Koniecpol
5. UKS "Tygrysy" Krzepice
6. MUKS Michałkowice
7. UKS Trójka Mikołów
8. K.S. "Triumf" Nakło Śląskie
9. LKS Polonia Poraj
10.KS "Płomień" Przystajń
11.UKS Metalik Radziechowy
12.UKS Gwiazda Tarnowskie Góry

III liga kobiet
1. MKS Czechowice-Dziedzice
2. SPS AZS Politechnika Częstochowska
3. MKS Dąbrowa Górnicza
4. KPKS Halemba
5. MKS Imielin
6. GS UKS Krzanowice
7. KS Burza MOSIR Mikołów
8. UKS NET Piekary Śląskie
9. UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik
10.MKS-MOS "Płomień" Sosnowiec
11.SMS PZPS Szczyrk III
12.UKS "Spartakus" Zabrze
13.MKS Dwójka Zawiercie
14.TS Stal Śrubiarnia / SMS ŻAPN Żywiec

Drużyny, które nie dokonały zgłoszenia elektronicznego prosimy o dokonanie zgłoszenia poprzez system rejestracji.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15