Wyjazd uczestników turnieju  minisiatkówki do Sulechowa dla dwójek, trójek i czwórek dziewcząt i chłopców organizowany będzie w dniu 11 czerwca (piątek) autokarem z Katowic (Plac Andrzeja, obok dworca PKP) o godz. 15.00. Koszt przejazdu do Sulechowa pokrywa ŚZPS.