Organizatorzy zapraszają do udziału w Pucharze Bałtyku, jednym z największych młodzieżowych turniejów siatkówki plażowej na świecie.

Wydarzenie odbędzie się na plaży Milenium w Kołobrzegu, przy wejściu od ul. Fredry. Turniej objęty jest patronatem Prezydent Miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej oraz Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastiana Świderskiego.

Rywalizacja prowadzona będzie na 20 boiskach, a w trakcie wydarzenia rozegranych zostanie ponad 1000 spotkań w sześciu kategoriach wiekowych:

• młodziczki i młodzicy, U16
• kadetki i kadeci, U18
• juniorki i juniorzy, U20

To doskonała okazja dla młodych zawodniczek i zawodników do sportowej rywalizacji, zdobywania doświadczenia oraz przeżycia siatkarskich emocji w wyjątkowej nadmorskiej atmosferze.

Zapisy

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 czerwca poprzez aplikację Tournify:

https://tournifyapp.com/live/pucharbaltyku

Regulamin wydarzenia dostępny jest w aplikacji.

Kontakt do organizatora

E-mail: maro-mierzwa@wp.pl
Telefon: 603 083 342

Zachęcamy kluby, trenerów, zawodniczki i zawodników do udziału w turnieju.

Do zobaczenia na piasku w Kołobrzegu! 🏐