Organizatorzy zapraszają do udziału w Pucharze Bałtyku, jednym z największych młodzieżowych turniejów siatkówki plażowej na świecie.
Wydarzenie odbędzie się na plaży Milenium w Kołobrzegu, przy wejściu od ul. Fredry. Turniej objęty jest patronatem Prezydent Miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej oraz Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastiana Świderskiego.
Rywalizacja prowadzona będzie na 20 boiskach, a w trakcie wydarzenia rozegranych zostanie ponad 1000 spotkań w sześciu kategoriach wiekowych:
• młodziczki i młodzicy, U16
• kadetki i kadeci, U18
• juniorki i juniorzy, U20
To doskonała okazja dla młodych zawodniczek i zawodników do sportowej rywalizacji, zdobywania doświadczenia oraz przeżycia siatkarskich emocji w wyjątkowej nadmorskiej atmosferze.
Zapisy
Zgłoszenia przyjmowane są do 27 czerwca poprzez aplikację Tournify:
Regulamin wydarzenia dostępny jest w aplikacji.
Kontakt do organizatora
E-mail: maro-mierzwa@wp.pl
Telefon: 603 083 342
Zachęcamy kluby, trenerów, zawodniczki i zawodników do udziału w turnieju.
Do zobaczenia na piasku w Kołobrzegu! 🏐