Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

DECYZJE WYDZIAŁU ROZGRYWEK W SPRAWIE MECZÓW 1 LIGI ŚLĄSKIEJ KOBIET

Wydział Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Siatkowej informuje o podjęciu decyzji w sprawie meczów 1 Ligi Śląskiej Kobiet:

  • Nierozegrany mecz pomiędzy TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec i MKS Czechowice-Dziedzice zostaje zweryfikowany jako walkower na korzyść zespołu MKS Czechowice-Dziedzice ze wszelkimi tego konsekwencjami (punktowymi i finansowymi) dla zespołu TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec.
  • Mecz pomiędzy TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec i MKS Dąbrowa Górnicza, nie odbędzie się w wyznaczonym, regulaminowym terminie, a co za tym idzie – nie zostanie rozegrany i nie będzie uwzględniony w tabeli sezonu zasadniczego I Ligi Śląskiej Kobiet.
  • Z uwagi na udział zespołu TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w dniach 24-26.03.2023 r. – zmianie ulega pierwotny termin rozgrywania pierwszego meczu finałowego i pierwszego meczu o 3-cie miejsce w play-off I Ligi Śląskiej Kobiet z soboty 25-go marca na środę, 29-go marca. Terminy drugiego i ewentualnie trzeciego meczu pozostają bez zmian (1 i 2 kwietnia).

Pełna treść decyzji dostępna TUTAJ.