Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Nasze kadetki w finałach mistrzostw Polski!

Aż trzy pary kadetek z województwa śląskiego wywalczyły awans do finałów mistrzostw Polski w siatkówce plażowej!

W rozgrywanym w Mysłowicach turnieju półfinałowym szóste miejsce zajęły siatkarki KS Częstochowianki: Martyna Chmielewska i Małgorzata Kozak. Na siódmym miejscu zawody zakończyła para Emilia Malkiewicz/Aleksandra Wróbel (CFiK Klima Będzin). Ósmą lokatę zajęły Oliwia Caputa i Wiktoria Matusik z TS Stal Śrubiarni/SMS ŻAPN Żywiec.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w walce o medale mistrzostw Polski. Turniej finałowy rozegrany zostanie w dniach 7-9.08.2020 r. w Mysłowicach.

Klasyfikacja końcowa II turnieju półfinałowego mistrzostw Polski kadetek: wyniki-koncowe-1-2-mp-kadetek-ii-poludnie-2020-07-17

Zdjęcia pochodzą ze stron: TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec, MUKS Pasek Będzin, KS Częstochowianka