Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Nabór do klas mistrzostwa sportowego w Jastrzębiu

Trwa nabór dziewcząt do klasy I LO oraz pozostałych klas mistrzostwa sportowego w piłce siatkowej w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu Zdrój.

Wszystkie zainteresowane zawodniczki, które chciałyby dołączyć do zespołów JKS SMS Jastrzębie, a nie wybrały w rejestracji internetowej tej szkoły lub z innych powodów planują zmianę barw klubowych, szkoła zaprasza do nowo powstałej klasy I LO (pozostała już ograniczona ilość miejsc ) oraz klas starszych LO I klas SP.

Istnieje możliwość przyjęcia kandydatki poza naborem elektronicznym.

Zgodnie z wytycznymi PZPS i MSiT dla Szkół Mistrzostwa Sportowego nie prowadzony był w tym roku naboru w formie testów sprawnościowych a warunki i ranking przyjęcia do klasy dostępne są na stronie internetowej ZSMS Jastrzębie.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego bierze udział we wszystkich kategoriach rozgrywek młodzieżowych SZPS oraz w rozgrywkach I i II Ligi Śląskiej Kobiet SZPS. Nasze uczennice corocznie biorą udział w turniejach międzynarodowych ( Modena , Rijeka – fotorelacje na stronie FB szkoły i klubu) a obozy sportowe odbywają się w COS Szczyrk.

Uczennicom oferowane jest BEZPŁATNE zakwaterowanie w internacie na terenie szkoły z całodobową opieką wychowawców, a całkowity koszt miesięczny obejmujący miedzy innymi pełne wyżywienie, opiekę fizjoterapeuty i składki klubowe zamyka się w kwocie od 400 do 500 pln miesięcznie.

Wszelkich informacji udzielają sekretariat szkoły oraz koordynator szkolenia siatkarskiego, numery kontaktowe na banerze.

 

Źródło: JKS ZSMS Jastrzębie