Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

W 2020 roku gramy o Puchar Kinder Joy of Moving!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nowy rok 2020 przyniósł zmiany w ogólnopolskich rozgrywkach minisiatkówki, które Polski Związek Piłki Siatkowej organizuje wspólnie z firmą Ferrero. Od tego roku oficjalna nazwa największego turnieju minisiatkówki w Polsce brzmi Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving!

Wraz z 2020 rokiem zmieniła się nazwa programu firmy Ferrero z Kinder+Sport Joy of moving na Kinder Joy of moving. Zmiana wynika z trwającej już dłuższy czas transformacji programu.

Zmiana nazwy programu nie zmienia jednak jego idei. W dalszym ciągu program Kinder Joy of moving zachęcać będzie dzieci i młodzież do dołączenia do kultury ruchu. Jednak teraz z jeszcze większym akcentem na sportową zabawę oraz edukację.

Nam ta zmiana bardzo się podoba, bo kładzie większy nacisk na to, co w sporcie najmłodszych ważne – czyli na radość z ruchu! Drogie młode siatkarki i siatkarze w tym roku gramy o Puchar Kinder Joy of moving, więc do dzieła!

 

Źródło: Polski Związek Piłki Siatkowej