Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Honorowy Patronat PKOl nad Ogólnopolskimi Mistrzostwami w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Polski Komitet Olimpijski objął Honorowy Patronat nad Ogólnopolskimi Mistrzostwami w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport w sezonie 2019-20.

W 2019 roku Polski Komitet Olimpijski obchodzi 100-lecie swojego istnienia, dlatego Polska Siatkówka pragnęła w szczególny sposób uczcić tę okrągłą rocznicę. Polski Komitet Olimpijski przyjął zaproszenie Polskiego Związku Piłki Siatkowej do objęcia Honorowym Patronatem Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport. Patronat obejmuje okres od listopada 2019 roku do czerwca 2020 roku.

„Gratulując inicjatywy i realizacji przedsięwzięcia życzymy Panu oraz wszystkim organizatorom turnieju powodzenia w jego organizacji i i osiągnięcia postawionych sobie wyzwań stawiających na upowszechnianie aktywnego stylu życia i promowania piłki siatkowej wśród najmłodszych. Młodym uczestnikom turnieju o Puchar Kinder+Sport życzymy doskonałej kondycji i jak najlepszych wyników w turniejowej rywalizacji” – napisał w specjalnym liście Adam Krzesiński, Sekretarz Generalny Polskiego Komitetu Olimpijskiego do Jacka Kasprzyka, Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

Źródło: Polski Związek Piłki Siatkowej