Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Sukces siatkarek Źródełka Katowice w finałach MP juniorek!

W rozgrywanych w Katowicach finałach mistrzostw Polski juniorek w siatkówce plażowej wielki sukces osiągnęły siatkarki klubu UKS Źródełko Katowice! Natalia Ciesielska i Nicole Jochym zdobyły srebrne medale!

W finale katowiczanki uległy parze Patrycja Jundziłł/Klaudia Perowicz z UKS Absolwent Sport Club Olsztyn.

Brązowe medale wywalczyły siatkarki SPS-u Zbąszynek: Kornelia Matysik i Julia Sobczak.

Gratulujemy naszej parze drugiego miejsc w kraju, a organizatorom z trener Ewą Ciesielską na czele- fantastycznego turnieju! Brawa dla wszystkich par za niesamowitą walkę i wysoki poziom sportowy.

Klasyfikacja końcowa mistrzostw Polski juniorek: wyniki-koncowe-final-mp-juniorek-2019-07-22

W rozgrywanych we Wrześnie mistrzostwach Polski juniorów, reprezentanci naszego województwa- Kamil Konieczny i Adrian Gardyan z SK Górnik Radlin zajęli świetne czwarte miejsce. Gratulujemy!

Klasyfikacja końcowa mistrzostw Polski juniorów: wyniki-koncowe-final-mp-juniorow-2019-07-22

Źródło: informacja własna, foto: UKS Źródełko Katowice, SK Górnik Radlin