Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Młodziczki UKS Gwiazda Tarnowskie Góry najlepsze na Śląsku

3 marca zakończyły się trwające od piątku w Nakle Śląskim finały mistrzostw Śląska młodziczek. Tytuł mistrzyń województwa i złote medale wywalczyły siatkarki UKS Gwiazda Tarnowskie Góry, srebrne medale powędrowały do MKS Dwójki Zawiercie, na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec, na czwartym miejscu uplasował się z kolei MOSM Tychy.

Serdecznie gratulujemy medalistkom oraz wszystkim uczestniczkom, dziękujemy za wspaniałe sportowe emocje i życzymy powodzenia w ćwierćfinałach mistrzostw Polski!

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  2. MKS Dwójka Zawiercie
  3. TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  4. MOSM Tychy

Komplet wyników:

UKS Gwiazda Tarnowskie Góry – TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:0 (25:20, 25:19)

MKS Dwójka Zawiercie – MOSM Tychy 2:0 (25:14, 25:18)

MKS Dwójka Zawiercie – TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:0 (25:17, 25:18)

MOSM Tychy – UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:2 (25:22, 12:25, 12:15)

TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec – MOSM Tychy 2:1 (18:25, 26:24, 15:8)

UKS Gwiazda Tarnowskie Góry – MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:17, 19:25, 15:13)

Poniższe zdjęcia pochodzą ze stron: TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN ŻywiecUKS Gwiazda Tarnowskie Góry