Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Mistrzostwa Polski Sędziów w siatkówce plażowej

111

 

W najbliższy weekend, 6-7 sierpnia 2016 r., już po raz drugi z rzędu na zmodernizowanym kompleksie boisk do siatkówki plażowej Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego MOSIR w Żorach-Roju będziemy świadkami zmagań znanych z ekranów telewizorów, czy hal sportowych sędziów siatkarskich! To właśnie ten obiekt został wybrany do organizacji IV Mistrzostw Polski sędziów siatkarskich w siatkówce plażowej!
Będzie to doskonała okazja, żeby sprawdzić, czy równie dobrze, jak z gwizdkiem na słupku, radzą sobie z piłką na rozgrzanym piachu.

Zobaczymy 26 najlepszych par sędziowskich z całego kraju, a zeszłorocznego tytułu bronić będą reprezentanci województwa mazowieckiego. Turniej rozgrywany jest w kategorii par mieszanych (mikstów) – emocje i wysoki poziom sportowy gwarantowany.

Zawody rozpoczynają się rozgrywkami grupowymi w sobotę od godziny 8.30 i potrwają do późnych godzin popołudniowych. Na główną fazę turnieju, rozgrywaną systemem brazylijskim, zapraszamy w niedzielę od godziny 9.00. Finały i uroczysta dekoracja przewidziana jest na godz. 17.00.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez pomocy organizacyjnej i finansowej Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, MOSiR-u Żory i firmy KSM Henryk Zeman!

Wakacyjny wypoczynek na basenie w Żorach-Roju można w najbliższy weekend połączyć z kibicowaniem zmaganiom sędziowskim w ramach IV Mistrzostw Polski, do czego serdecznie zapraszamy!