Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Ostatni turniej młodziczek o puchar Tauron PE

Informacja dla dziennikarzy

Już w najbliższą sobotę, 26 marca 2011 roku w Dąbrowie Górniczej przy ul. Chopina zostanie rozegrany turniej finałowy mistrzostw województwa śląskiego młodziczek w piłce siatkowej o puchar TAURON Polska Energia.

Na godz. 13:30 planowana jest konferencja prasowa z udziałem kapitanów, trenerów i przedstawicielem sponsora Tauron PE. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli prasy, radia i TV.

Turniej i konferencja prasowa odbędą się w hali sportowej przy ul. Chopina 34. Początek zmagań sportowych o godz. 10. W turnieju zagrają trzy zespoły: MKS Dąbrowa Górnicza, MOSM Tychy oraz Silesia Volley. Każdy z tych zespołów ma szansę na puchar Tauron PE i złote medale mistrzostw województwa śląskiego. Przed decydującym starciem prowadzą młodziczki MOSM Tychy, które o punkt wyprzedzają MKS Dąbrowa Górnicza i o dwa „oczka” Silesię Volley.

Drużyny młodziczek grają do dwóch wygranych setów. Zakończenie turnieju planowane jest około godz. 13:15. Na 13:30 zapraszamy zainteresowanych dziennikarzy na konferencję prasową.

Rozgrywki młodziczek o puchar Tauron Polska Energia w sezonie 2010/11 zgromadziły 48 zespołów z województwa śląskiego. To największe rozgrywki młodzieżowe w tej kategorii wiekowej w Polsce!

Szczegółowych informacji o turnieju udziela dziennikarzom sędzia ŚZPS w Katowicach Artur Kucharski (661951596).