Szanowni Państwo
Dzięki bardzo dobrej współpracy ŚZPS z PZPS mamy przyjemność poinformować Państwa o darmowych biletach na najbliższe spotkania Reprezentacji Polski, które odbędą się w dniach 22 i 23 maja w katowickim Spodku.
Poniżej znajduje się link do formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia proszę wysyłać do dnia 18 maja do północy.
Po tym terminie otrzymacie Państwo na swoje skrzynki mailowe (podane w formularzu) bilety na spotkania. Bilety oczywiście obowiązywać będą na dwa spotkania w ramach dnia meczowego. Ilość biletów jest bardzo duża, ale jednak ograniczona. Po przekroczeniu limitów decydować będzie kolejność zgłoszeń. ::)

Link do
https://forms.gle/dQc1vBzGs7zSimub6