Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Aktualności

Mapa Śląskiej Siatkówki

127

Tabela wyników

Wybierz kategorię i grupę interesujących Cię rozgrywek:
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -pkt +pkt -
1MKS ZORZA Wodzisław Śląski5105101260154
2MUKS Sari Żory59492260179
3JKS SMS Jastrzębie59483250186
4JKS SMS Jastrzębie II58364234182
5UKS Jedynka Rybnik58364215217
6GS UKS Krzanowice57256214219
7MUKS Sari Żory II660012160300
8UKS Jedynka Rybnik II660012144300
zgłoszenia

Partnerzy

Sponsorzy