Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Aktualności

Mapa Śląskiej Siatkówki

126

Tabela wyników

Wybierz kategorię i grupę interesujących Cię rozgrywek:
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -pkt +pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec6126120300194
2MKS Dąbrowa Górnicza610495302262
3UKS Dębowianka610487292303
4MKS Dwójka Zawiercie69386298286
5UKS Centrum przy POSiR Pszczyna69367253280
6UKS MOSM Bytom69367274274
7MOSM Tychy68258252269
8KPKS Halemba68259247289
9BKS STAL Bielsko-Biała660212258319
zgłoszenia

Partnerzy

Sponsorzy