Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach

Aktualności

Mapa Śląskiej Siatkówki

128

Tabela wyników

Wybierz kategorię i grupę interesujących Cię rozgrywek:
Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -pkt +pkt -
1UKS Gwiazda Tarnowskie Góry7147142374233
2MKS Dwójka Zawiercie7136132359175
3KS Częstochowianka7125104295260
4UKS Tytan Ostrowy711497291331
5STS Victoria Lubliniec710369295329
6UKS Gimnazjum Blachownia792411258339
7SPS Politechnika Częstochowska781312285355
8KSS "GUMISIE" Pyskowice770214237372
9MTS As Myszków0000000
zgłoszenia

Partnerzy

Sponsorzy