Dzisiaj jest niedziela, 20 sierpnia 2017r.
Znajdujesz sie w:     Home Wydziały ŚZPS Wydział Minisiatkówki Wielki finał Kinder+Sport startuje już jutro!
Wielki finał Kinder+Sport startuje już jutro! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Stychno   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 16:41

W dniach 27-29 czerwca Zabrze ponownie stanie się światową stolicą siatkówki. Ponownie, bo finał turnieju Kinder+Sport wraca do hali MOSiR. To już dziesiąta edycja wydarzenia, które znalazło uznanie nawet w oczach Światowej Federacji Piłki Siatkowej FIVB, zyskując miano największego tego typu turnieju na świecie. Młodzi siatkarze i siatkarki rywlizować będą w kilku kategoriach wiekowych, a w tegorocznych finałach udział wezmą 192 drużyny.

Oprócz młodych sportowców, do Zabrza z całej Polski przyjadą oczywiście ich trenerzy, ale także rodzice, przyjaciele i specjalnie na te okazje przygotowane kluby kibica. Kinder+Sport stał się bowiem wydarzeniem, na które młodzi adepci siatkówki czekają cały rok!

kinderfb

Wszystkich gości, rodziców, kibiców i sympatyków siatkówki zapraszamy na wielkie otwarcie turnieju Kinder+Sport, które odbędzie się 27 czerwca o 11:30 w hali MOSiR Zabrze, ul. Jana Matejki 8.

A już od jutra turniejowe zmagania śledzić można będzie za pośrednictwem telewizji internetowej: http://siatkowka.tvcom.pl/Gra/Sezona-2017/150647-Otwarcie-turnieju-i-sesja-przedpoludniowa-(Final-Turnieju-Kinder-Sport-w-mini-siatkowce-Zabrze-2017).htm

Turniej Kinder + Sport jest organizowany przez Polski Związek Piłki Siatkowej przy współpracy z Ferrero Polska Commercial oraz JM Marketing Group i Communication Unlimited. Patronat honorowy nad turniejem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji.

Więcej informacji na stronie: kindersport.szps.pl

Poprawiony: poniedziałek, 26 czerwca 2017 16:53