Dzisiaj jest piątek, 28 kwietnia 2017r.
Znajdujesz sie w:     Home
Zapraszamy do Katowic PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 26 kwietnia 2017 20:09

papeet2

 
Powołania na obozy szkoleniowe młodziczek i młodzików PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sebastian Michalak   
wtorek, 25 kwietnia 2017 18:56

Wydział Szkolenia SZPS w Katowicach powołał następujące zawodniczki i zawodników na obozy szkoleniowe Kadr Śląska Młodziczek i Młodzików 2017

Uczestnicy obozów muszą posiadać:

- ważne badania lekarskie ( książeczka lub zaświadczenie ),

- zgoda rodziców,

- oświadczenie o danych osobowych,

- odpłatność w Ośrodku na miejscu obozu.

ZAWODNICZKI POWOŁANE NA OBÓZ KWM MŁODZICZEK – MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE

Termin: 24.06-07.07

Miejsce: OWR Silesia

Odpłatność: 300 zł

1.Wacławczyk Edyta

2.Oleś Marta
3.Ciężkowska Małgorzata
4.Malinowska Agata
5.Terlecka Maria
6.Nastula Martyna
7.Waja Zuzanna
8.Chmielewska Martyna
9.Chruślicka Emilia
10.Ulfik Julia
11.Buchaniec Natalia
12.Kobiela Ewa
13.Kolanek Ewelina
14.Skalny Małgorzata
15.Gandor Karolina
16.Łyczko Karolina
17.Borek Katarzyna
18.Nazaruk Monika
19.Lepiarz Aleksandra
20.Sędłak Martyna
21.Marek Weronika
22.Kaszkarot Wiktoria
23.Lenczewska Barbara
24.Jagła Paulina
25.Górecka Wiktoria

Trener: Zbigniew Grzegorczyk

ZAWODNICY POWOŁANI NA OBÓZ KWM 2017 DO WĘGIERSKIEJ GÓRKI

Termin: 23.06-06.07

Miejsce: Pensjonat Minerwa Węgierska Górka

Odpłatność: 300 zł

1. SZCZYGIOŁ MAREK STOWARZYSZENIE "CZĘSTOCHOWSKA SIATKÓWKA"

2. PIOTROWSKI FILIP BBTS "WŁÓKNIARZ" BIELSKO BIAŁA

3. HOIM DAWID MKSR PYSKOWICE

4. STYRNOL JAKUB KS AZS RAFAKO RACIBÓRZ

5. BĄK DOMINIK UKS JEDYNKA JAWORZNO

6. CZERNY DOMINIK TS VOLLEY RYBNIK

7. MATEJ KONRAD TS VOLLEY RYBNIK

8. PŁATKOWSKI WIKTOR EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

9. ZYGMUNT BRAJAN UKS JEDYNKA JAWORZNO

10. PAJĄK SEBASTIAN UKS JEDYNKA JAWORZNO

11. POMPA RAFAŁ TS VOLLEY RYBNIK

12. POŚPIECH MARCEL EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

13. PÓŁTORAK ARTUR MKS BĘDZIN

14. WOŹNIAK IGOR STOWARZYSZENIE "CZĘSTOCHOWSKA SIATKÓWKA"

15. ŚWIĄĆ KAMIL STOWARZYSZENIE "CZĘSTOCHOWSKA SIATKÓWKA"

16. SIEJKA PATRYK AT JASTRZĘBSKI WĘGIEL SA

17. KUFKA MATEUSZ AT JASTRZĘBSKI WĘGIEL SA

18. MIDA JAKUB UKS JEDYNKA JAWORZNO

19. GRABOWSKI KAROL EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

20. KAMIŃSKI JAKUB BBTS "WŁÓKNIARZ" BIELSKO BIAŁA

21. BUGAJ JAKUB UKS JEDYNKA JAWORZNO

22. CZERNY KAMIL KS AZS RAFAKO RACIBÓRZ

23. KANTOROWICZ JAKUB EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

24. ZIARNIK ARTUR SK GÓRNIK RADLIN

25. KWIATECKI SEWERYN EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

LISTA REZERWOWA:

1. GURZKOWSKI JAKUB UKS OLIMPIA KATOWICE

2. KRUPA KSAWERY MOSM TYCHY

3. SZATAŃSKI WIKTOR BBTS "WŁÓKNIARZ" BIELSKO BIAŁA

4. NATKANIEC BARTOSZ MOSM TYCHY

5. HENZEL ŁUKASZ TS VOLLEY RYBNIK

Trener: Wojciech Kasperski

 

Sebastian Michalak

Przewodniczący Wydziału Szkolenia SZPS w Katowicach

 
Jastrzębskki Węgiel z brązowym medalem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 23 kwietnia 2017 18:54

 

Jastrzębski Węgiel zdobył III miejsce w najlepszej Lidze Świata - Plus Lidze - GRATULACJE!!!!!!

jw3

Poprawiony: niedziela, 23 kwietnia 2017 20:06
 
Konsultacja OOM chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 21 kwietnia 2017 09:38

REPREZENTACJA ŚLĄSKA NA KONSULTACJE DO TURNIEJU OOM 2017

DATA : 21-23.04.2017

MIEJSCE KONSULTACJI: Ośrodek Minerwa, Kamienna 92, 34-350 Węgierska Górka

ZAWODNICY PRZYJEŻDŻAJĄ DO WĘGIERSKIEJ GÓRKI 21.04.2017 r. DO GODZ. 15.00

ZAKOŃCZENIE ZGRUPOWANIA: 23.04.2017r. ok. GODZ. 13.00

KONTAKT TELEFONICZNY DO TRENERÓW:

WOJCIECH KASPERSKI - 508 063 543
BARTŁOMIEJ SOROKA - 601 817 131

ZGODA RODZICÓW

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU I PRZETWARZANIE DANYCH OSÓB NIEPEŁNOLETNICH

 

Wykaz powołanych zawodników:

LP. NAZWISKO IMIĘ
1. BRZENK ADRIAN
2. CICHOSZ PATRYK
3. RAKOWSKI SZYMON
4. RAQUE DE OLIVEIRA FILIP
5. WIECZOREK FILIP
6. WIERCIŃSKI JAKUB
7. CZYŻOWSKI JAKUB
8. KUPKA PRZEMYSŁAW
9. SZYMCZAK HUBERT
10. WALCZAK KRYSTIAN
11. FIJAŁKOWSKI JAKUB
12. WOJCIECHOWSKI MATEUSZ
13. KRYSIEWICZ JAKUB
14. WRÓBLEWSKI DOMINIK
15. POGŁODZIŃSKI JAN
16. HADUCH WIKTOR

Poprawiony: piątek, 21 kwietnia 2017 09:40
 
Zawodniczki powołane na zgrupowanie kadry OOM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 20 kwietnia 2017 10:04

ZAWODNICZKI POWOŁANE NA ZGRUPOWANIE KADRY ŚLĄSKA DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
1. Banasik Anna
2. Chwałek Maja
3. Ciesielska Natalia
4. Cieśla Oliwia
5. Dziwisz Karolina
6. Grabowska Matylda
7. Hanusik Maria
8. Jachimowicz Martyna
9. Kołodziej Zofia
10. Kubacka Klaudia
11. Lendor Wiktoria
12. Magdziarz Julia
13. Zembowicz Nina
14. Żyła Julia

Trenerzy:
Pałka Krzysztof tel. 604095738
Widera Marcin tel. 509364986
W/w zawodniczki proszone są o stawienie się w: Ośrodek Minerwa, Kamienna 92, 34-350 Węgierska Górka.

Zawodniczki przyjeżdżają do Węgierskiej Górki w dniu 28.04 do godziny 15.00, zakończenie zgrupowania ok. godz. 13.00

 

ZGODA RODZICÓW

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU I PRZETWARZANIE DANYCH OSÓB NIEPEŁNOLETNICH

Poprawiony: poniedziałek, 24 kwietnia 2017 10:12
 
Młodzieżowy Festiwal Siatkówki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 18 kwietnia 2017 16:42

aaplakatmfs17

 
Najbliższe turnieje minisiatkówki 22/23.04.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Konrad Jaroszek   
sobota, 15 kwietnia 2017 09:26

Dwójki chłopców, gr.35-38. 1-szy turn. (podw.) III etapu, 23.04.2017/ndz/godz.10.30

Gliwice, ul.Gomułki 16A.

Trójki chłopców, gr.24-27, 2-gi turn. III etapu, 22.04.2017/sob/godz.12.00

Bedzin-Łagisza,ul.Jedności 38.

Czwórki chłopców, gr.15-16, 2-gi turn. II etapu, 22.04.2017/sob/godz.9.00

Będzin-Łagisza, ul.Jedności 38.

Dwójki dziewcząt, gr.66-73. 1-szy turn. III etapu, 23.04.2017/ndz/godz.9.00

Mikołów, hala MOSiR, ul.Bandurskiego 1 - zmiana organizatora.

Trójki dziewcząt, 33-36, 2-gi turn. III etapu, 23.04.2017/ndz/godz.12.00

Mikołów, hala MOSiR, ul.Bandurskiego 1.

Trójki dziewcząt, gr.37-38, 2-gi turn. III etapu, 22.04.2017/sob/godz.16.00

Tarnowskie Góry, ul.Obwodnicy 8.

Trójki dziewcząt, 39-40, 2-gi turn. III etapu, 23.04.2017/ndz/godz.10.00

Poręba, SP nr 1, ul.LWP 1 - zmiana dnia i godziny

Czwórki dziewcząt, gr.33-34, 2-gi turn. III etapu, 25.04.2017/wt/godz.17.30

Ruda Śląska, Hala MOSIR, ul.Kłodnicka 95 - zmiana dnia i miejsca

Czwórki dziewcząt, gr.35-36, 2-gi turn. III etapu, 23.04.2017/ndz/ godz.13.00

Bytom, hala ”Na Skarpie” ul.Modrzewskiego 5A - zmiana organizatora i godziny.

Czwórki dziewcząt, gr.37-38, 2-gi turn. III etapu, 22.04.2017/sob/godz.9.00

Dąbrowa Górnicza, ZS nr 3, ul.Morcinka 4 - zmiana dnia i miejsca

Czwórki dziewcząt, gr.39-40, 2-gi turn. III etapu 23.04.2017/ndz/godz.9.00

Jastrzębie-Zdrój, ul.Piastów 15.

 

 

Poprawiony: środa, 19 kwietnia 2017 16:18
 
Wielkanoc 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 15 kwietnia 2017 08:19

wielkanoc2

Zarząd i działacze Śląskiego Związku Piłki Siatkowej

życzą wszystkim wesołych Świąt Wielkanocnych

 
Jastrzębski Węgiel Mistrzem Polski Juniorów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 09 kwietnia 2017 14:45

jw3Jastrzębski Węgiel zdobył MISTRZOSTWO POLSKI JUNIORÓW !!!!! GRATULACJE

 

Poprawiony: niedziela, 09 kwietnia 2017 13:47
 
Konsultacje KADR ŚLĄSKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sebastian Michalak   
niedziela, 09 kwietnia 2017 13:31

W najbliższym tygodniu w dniach 12-14.04.br odbędą się konsultacje kadr Śląska: ( w rozszerzeniach listy zawodników i zawodniczek )

Na zgrupowanie należy zabrać:

- sprzęt sportowy,

- zgodę rodziców ( w załączeniu)

- ważne badania lekarskie, ( nie akceptujemy druku F02 z systemu )

- zgoda na wykorzystanie wizerunku ( w załączeniu )

- odpłatność za konsultacje 50 zł – płatne na konsultacji u I trenera. / osoby oczekujące rachunków prosimy o podanie danych w pierwszym dniu konsultacji /

Dojazd na konsultację na koszt własny.

ZGODA RODZICÓW

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU I PRZETWARZANIE DANYCH OSÓB NIEPEŁNOLETNICH

 

 

KWM dziewcząt

 

Ośrodek: Międzybrodzie Bialskie OWR Silesia ul. Brodka 4 http://silesiaowr.pl/

Przyjazd: do godz. 16.00

Chmielewska Martyna

Chruślicka Emilia

Ulfik Julia

Buchaniec Natalia

Kobiela Ewa

Kolanek Ewelina

Skalny Małgorzata

Gandor Karolina

Łyczko Karolina

Biała Oliwia

Słabosz Wiktoria

Borek Katarzyna

Nazaruk Natalia

Lenczyk Zuzanna

Lepiarz Aleksandra

Sędłak Martyna

Kubicka Paulina

Żołneczko Alicja

Marek Weronika

Bul Kornelia

Kaszkarot Wiktoria

Lenczewska Barbara

Bażan Amelia

Jagła Paulina

Górecka Wiktoria

I trener: Grzegorczyk Zbigniew 696-081-096

 

KWM chłopców

 

Ośrodek: OW „ Las „ 43-470 Istebna 1025 http://www.istebna-las.pl

Przyjazd: do godz. 16.00

BĄK DOMINIK 
BUGAJ JAKUB 
CZERNY DOMINIK 
CZERNY KAMIL 
GRABOWSKI KAROL
GURZKOWSKI JAKUB 
HENZEL ŁUKASZ 
KAMIŃSKI JAKUB 
KANTOROWICZ JAKUB 
KRUPA KSAWERY 
KWIATECKI SEWERYN 
MATEJ KONRAD 
MIDA JAKUB 
NATKANIEC BARTOSZ 
OLCZYK MACIEJ 
PAJĄK SEBASTIAN 
PŁATKOWSKI WIKTOR
POMPA RAFAŁ 
POŚPIECH MARCEL 
PÓŁTORAK ARTUR 
SZATAŃSKI WIKTOR 
ŚWIĄĆ KAMIL 
WOŹNIAK IGOR
ZIARNIK ARTUR 
ZYGMUNT BRAJAN 

I trener: Kasperski Wojciech 508-063-543

 

TNO dziewcząt

 

Ośrodek: Międzybrodzie Bialskie OWR Silesia ul. Brodka 4 http://silesiaowr.pl/

Przyjazd: do godz. 14.00

Czerwik Klaudia
Neterowicz Emilia
Stambrowska Magdalena
Bednarczyk Julia
Wochal Anna
Kirejew Joanna
Jakubowska Gabriela
Pilchowska Zuzanna
Hanusik Joanna
Wagner Sara
Papszun Julia
Siedlak Marta
Maziar Kinga
Krynicka Julia
Manek Nela
Bęntkowska Oliwia

I trener: Brzezinka Andrzej 602-301-267

 

TNO chłopców

Ośrodek: Pensjonat Minerwa ul. Kamienna 92, 34-350 Węgierska Górka https://twojaminerwa.wordpress.com

Przyjazd: do godz. 15.00

Nowakowski Damian
Wichór Jakub
Kopeć Piotr
Morgała Wojciech
Kulig Jakub
Borkowski Mateusz
Tataruch Mikołaj
Rak Dawid
Gąszczak Aleksander
Jańczyk Mikołaj
Kuźmiński Kacper

Markiewicz Adrian
Rajca Adam
Janus Szymon
Prokopiuk Michał
Holesz Mateusz
Mrowiec Daniel

I trener: Przybysz Marek 603-753-090

 

OOM dziewcząt

 

Ośrodek: Międzybrodzie Bialskie OWR Silesia ul. Brodka 4 http://silesiaowr.pl/

Przyjazd: do godz. 16.00

Banasik Anna
Chwałek Maja
Ciesielska Natalia
Cieśla Oliwia
Dziwisz Karolina
Grabowska Matylda
Hanusik Maria
Jachimowicz Martyna
Kołodziej Zofia
Kostera Ewa
Kubacka Klaudia
Lendor Wiktoria
Magdziarz Julia
Wilczek Oliwia
Zembowicz Nina
Żyła Julia

I trener: Pałka Krzysztof 604-095-738

 

Sebastian Michalak

Koordynator Kadr SZPS w Katowicach

Przewodniczący Wydziału Szkolenia SZPS

501-401-391

 

Poprawiony: poniedziałek, 10 kwietnia 2017 08:28
 
Bicie rekordu w Spodku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 06 kwietnia 2017 07:38

bicie rekordu 2

 

Uczestnicy zabawy wchodzą na halę bezpłatnie na podstawie list + opiekun (owie) informacje Dorota Morawska tel +48692430339

Poprawiony: czwartek, 06 kwietnia 2017 12:53
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 134