Dzisiaj jest sobota, 27 sierpnia 2016r.
Znajdujesz sie w:     Home
Ruszają rozgrywki U-23 kobiet i mężczyzn PDF Drukuj Email
Wpisany przez Źródło: PZPS   
czwartek, 25 sierpnia 2016 11:24

Wydział Rozgrywek PZPS informuje, że w sezonie 2016/2017 po raz pierwszy odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23: U23 kobiet i U23 mężczyzn. Zainteresowane kluby prosimy o zgłaszanie się do Wojewódzkich Związków Piłki Siatkowej. Szczegółowy terminarz i regulamin zostanie opublikowany w październiku, po akceptacji Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 
Praca dla trenera w Katowicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 sierpnia 2016 08:14

tkkf czarni - trener2

 
Terminarz rozgrywek PZPS w kategoriach młodzieżowych na sezon 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Skowroński   
poniedziałek, 22 sierpnia 2016 22:16

Terminarz rozgrywek PZPS w kategoriach młodzieżowych na sezon 2016/2017

terminarzPZPS

Poprawiony: poniedziałek, 22 sierpnia 2016 22:26
 
Konferencjai trenerów przed sezonem 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sebastian Michalak   
poniedziałek, 22 sierpnia 2016 14:58

TRENERZY SZPS

Przypominam o obowiązkowej licencyjnej konferencji trenerów przed sezonem 2016/2017.

DATA: 4.09.2016 ( niedziela )
MIEJSCE: Mysłowice
GODZINA: 10.00
Szczegółowy plan: zostanie przedstawiony po Wydziale Szkolenia w dniu 29.08 a przedstawią go:
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Wydział Siatkówki Plażowej
Wydział Minisiatkówki
Wydział Szkolenia

Obecność obowiązkowa wszystkich trenerów uczestniczących w rozgrywkach SZPS ( także tych posiadających licencję PZPS )

ODPŁATNOŚĆ za licencję i szkolenie : 100 zł
ODPŁATNOŚĆ nieobecnych aby otrzymać licencję na sezon 2016/2017 300 zł

 

Przypominamy jednocześnie, iż na czerwcowym Zarządzie po spotkaniu Wydziału Szkolenia zostały zaakceptowane następujące terminy rozgrywania spotkań w sezonie 2016/2017:

- młodzik/czka SOBOTA ewentualnie niedziela
- kadetka ŚRODA
- kadet PIĄTEK
- juniorka CZWARTEK
- junior ŚRODA
- III liga PIĄTEK-NIEDZIELA

 

Pozdrawiam

Sebastian Michalak

Przewodniczący Wydziału Szkolenia

Poprawiony: poniedziałek, 22 sierpnia 2016 21:37
 
Wykaz zespołów zgłoszonych do rozgrywek Młodziczek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Skowroński   
wtorek, 16 sierpnia 2016 11:43

Przedstawiamy listę drużyn w rozgrywkach o mistrzostwo młodziczek ŚZPS w sezonie 2016/2017:

1. MKS Bielsko Biała
2. BKS ALUPROF Bielsko-Biała I
3. BKS ALUPROF Bielsko-Biała II
4. UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA
5. UKS MOSM Bytom
6. V.C."Victoria-Mosir" Cieszyn I
7. V.C."Victoria-Mosir" Cieszyn II
8. MKS Czechowice-Dziedzice I
9. MKS Czechowice-Dziedzice II
10. MCKS Czeladź I
11. MCKS CZELADŹ II
12. KS Częstochowianka
13. SPS AZS Politechnika Częstochowska
14. MKS Dąbrowa Górnicza I
15. MKS Dąbrowa Górnicza II
16. SiKReT Gliwice
17. JKS SMS JASTRZĘBIE I
18. JKS SMS JASTRZĘBIE II
19. MCKiS Jaworzno I
20. MCKiS Jaworzno II
21. UKS MIKRUS Katowice
22. UKS OLIMPIA Katowice
23. UKS ŹRÓDEŁKO KATOWICE I
24. UKS ŹRÓDEŁKO KATOWICE II
25. Sokół`43 AZS AWF Katowice I
26. Sokół`43 AZS AWF Katowice II
27. Sokół`43 AZS AWF Katowice III
28. Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kozy
29. GS UKS Krzanowice
30. MOSIR POLONIA ŁAZISKA GÓRNE I
31. MOSIR POLONIA ŁAZISKA GÓRNE II
32. UKS Trójka Mikołów
33. Silesia Volley MSK Mysłowice I
34. Silesia Volley MSK Mysłowice II
35. Silesia Volley MSK Mysłowice III
36. SMUKS Orzesze
37. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I
38. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II
39. KSSG Pyskowice
40. KPKS Halemba I
41. KPKS Halemba II
42. UKS "Jedynka" Rybnik I
43. UKS "Jedynka" Rybnik II
44. MUKS MICHAŁKOWICE I
45. MUKS MICHAŁKOWICE II
46. KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
47. MKS-MOS "Płomień" Sosnowiec I
48. MKS-MOS "Płomień" Sosnowiec II
49. UKS COS Olimp Szczyrk
50. UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry
51. MOSM TYCHY I
52. MOSM TYCHY II
53. MOSM TYCHY III
54. MOSM TYCHY IV
55. MKS ZORZA Wodzisław Śląski I
56. MKS ZORZA Wodzisław Śląski II
57. SV MOSiR Zabrze
58. UKS "Spartakus" Zabrze
59. MKS Dwójka Zawiercie
60. MUKS Sari Żory I
61. MUKS Sari Żory II
62. TS STAL ŚRUBIARNIA/SMS ŻAPN ŻYWIEC
63. SCS SOKÓŁ Chorzów

Poprawiony: czwartek, 18 sierpnia 2016 13:30
 
Wykaz zespołów zgłoszonych do rozgrywek Młodzików PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Skowroński   
wtorek, 16 sierpnia 2016 11:27

Przedstawiamy listę drużyn w rozgrywkach o mistrzostwo młodzików ŚZPS w sezonie 2016/2017:

1. ANBUD MKS Będzin I
2. ANBUD MKS Będzin II
3. BBTS "WŁÓKNIARZ" BIELSKO-BIAŁA
4. MKS Winner Czechowice-Dziedzice
5. Exact Systems Norwid I
6. Exact Systems Norwid II
7. AZS 2020 Częstochowa
8. AZS 2020 Konopiska
9. SiKReT Gliwice
10. Jastrzębski Węgiel I
11. Jastrzębski Węgiel II
12. UKS Jedynka Jaworzno
13. UKS Jedynka GRABLER Jaworzno
14. UKS Jedynka SYDOVER Jaworzno
15. TKKF "Czarni" Katowice
16. UKS OLIMPIA Katowice
17. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY Źródełko KATOWICE
18. SMUKS Orzesze
19. MKSR PYSKOWICE
20. KS AZS RAFAKO RACIBÓRZ I
21. KS AZS RAFAKO RACIBÓRZ II
22. SK Górnik Radlin
23. TS Volley Rybnik I
24. TS Volley Rybnik II
25. MUKS MICHAŁKOWICE
26. UKS WOLĘ VOLLEY
27. MOSM TYCHY I
28. MOSM TYCHY II
29. SV MOSiR Zabrze
30. MUKS Sari Żory
31. MKS Żywiec

Poprawiony: czwartek, 18 sierpnia 2016 11:02
 
Wykaz zespołów zgłoszonych do rozgrywek Kadetek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Skowroński   
wtorek, 16 sierpnia 2016 10:54

Przedstawiamy listę drużyn w rozgrywkach o mistrzostwo kadetek ŚZPS w sezonie 2016/2017:

1. MKS Bielsko-Biała
2. BKS ALUPROF Bielsko-Biała
3. V.C."Victoria-Mosir" Cieszyn
4. MKS Czechowice-Dziedzice
5. KS Częstochowianka
6. SPS AZS Politechnika Częstochowska
7. MKS Dąbrowa Górnicza I
8. MKS Dąbrowa Górnicza II
9. UKS Dąbowianka
10. SiKReT Gliwice
11. JKS SMS JASTRZĘBIE
12. MCKiS Jaworzno I
13. MCKiS Jaworzno II
14. UKS OLIMPIA Katowice
15. Uczniowski Klub Sportowy Źródełko KATOWICE
16. Sokół`43 AZS AWF Katowice I
17. Sokół`43 AZS AWF Katowice II
18. TKKF Szczygłowice
19. GS UKS Krzanowice
20. KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów
21. LKPS Borowno
22. Silesia Volley MSK Mysłowice
23. SMUKS Orzesze
24. KS Pszczyńskie Żubry
25. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
26. UKS "Jedynka" Rybnik
27. MUKS MICHAŁKOWICE
28. MKS-MOS "Płomień" Sosnowiec
29. UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry
30. MOSM TYCHY I
31. MOSM TYCHY II
32. MOSM TYCHY III
33. MKS "Zorza" Wodzisław Śląski
34. GLKS Wilkowice
35. SV MOSiR Zabrze
36. MKS Dwójka Zawiercie
37. MUKS Sari Żory
38. TS STAL ŚRUBIARNIA/SMS ŻAPN ŻYWIEC
39. SCS SOKÓŁ Chorzów

Poprawiony: czwartek, 18 sierpnia 2016 13:29
 
Wykaz zespołów zgłoszonych do rozgrywek Kadetów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Skowroński   
wtorek, 16 sierpnia 2016 10:44

Przedstawiamy listę druży w rozgrywkach o mistrzostwo kadetów ŚZPS w sezonie 2016/2017:

1. ANBUD MKS Będzin
2. BBTS Włókniarz Bielsko Biała
3. MKS Winner Czechowice-Dziedzice
4. AZS 2020 Częstochowa
5. Exact Systems Norwid
6. SiKReT Gliwice
7. Jastrzębski Węgiel I
8. Jastrzębski Węgiel II
9. KS Jastrzębska Akademia Jastrzębskich Odrzuconych
10. MCKiS Jaworzno
11. TKKF Czarni Katowice
12. UKS Olimpia Katowice
13. UKS Trójka Mikołów
14. SMUKS Orzesze
15. KS Pszczyńskie Żubry
16. KS AZS Rafako Racibórz
17. SK Górnik Radlin
18. TS Volley Rybnik
19. MUKS Michałkowice
20. MKS-MOS Płomień Sosnowiec
21. UKS Wolę Volley Świętochłowice
22. MOSM Tychy

Poprawiony: czwartek, 18 sierpnia 2016 11:05
 
Wykaz zespołów zgłoszonych do rozgrywek Juniorów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Skowroński   
wtorek, 16 sierpnia 2016 10:30

Poniżej przedstawiamy listę drużyn w rozgrywkach o mistrzostwo juniorów ŚZPS w sezonie 2016/2017:

 Liga Juniorów:

1. ANBUD MKS Będzin
2. BBTS Włókniarz Bielsko Biała
3. AZS 2020 IV LO Częstochowa
4. Exact Systems Norwid
5. Jastrzębski Węgiel
6. MCKiS Jaworzno
7. TKKF Czarni Katowice
8. MKSR Pyskowice
9. KS AZS Rafako Racibórz
10. SK Górnik Radlin
11. TS Volley Rybnik
12. MKS-MOS Płomień Sosnowiec
13. UKS Wolę Volley Świętochłowice
14. SV MOSiR Zabrze
15. MKS Żywiec

Poprawiony: czwartek, 18 sierpnia 2016 13:28
 
Wykaz zespołów zgłoszonych do rozgrywek Juniorek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Skowroński   
wtorek, 16 sierpnia 2016 09:59

Poniżej przedstawiamy listę drużyn w rozgrywkach o mistrzostwo juniorek ŚZPS w sezonie 2016/2017:

Liga Juniorek:
1. MKS Bielsko Biała
2. BKS Aluprof Bielsko Biała I
3. BKS Aluprof Bielsko Biała II
4. UKS MOSM Bytom
5. VC VICTORIA-MOSiR Cieszyn
6. MKS Dąbrowa Górnicza I
7. MKS Dąbrowa Górnicza II
8. JKS SMS JASTRZĘBIE I
9. JKS SMS JASTRZĘBIE II
10. SOKÓŁ'43 AZS AWF Katowice
11. GS UKS Krzanowice
12. KS BURZA Borowa Wieś MOSiR Mikołów
13. UKS NET Piekary Śląskie
14. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
15. KSSG Pyskowice
16. KPKS Halemba
17. UKS "JEDYNKA" Rybnik
18. UKS Spartakus Zabrze
19. MUKS Sari Żory
20. TS STAL Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
21. SCS Sokół Chorzów

Poprawiony: czwartek, 18 sierpnia 2016 13:25
 
Finał Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Kucharski   
poniedziałek, 15 sierpnia 2016 20:26

W Częstochowie poznaliśmy najlepsze siatkarki plażowe i siatkarzy plażowych województwa śląskiego
Przez dwa dni, 13-14 sierpnia w Częstochowie przy Galerii Jurajskiej rozgrywany był Turniej Finałowy Mistrzostw Województwa Śląskiego w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn 2016. Wśród pań najlepsze były Kinga Legieta i Martyna Kłoda, a wśród panów wygrali Adam Potempa i Adrian Wiewióra.
Finały już po raz czwarty z rzędu został rozegrane w Częstochowie na boiskach Galerii Jurajskiej, która obok Urzędu Miasta Częstochowy była głównym sponsorem turnieju. Współorganizatorami finałów byli Śląski Związek Piłki Siatkowej oraz Klub Uczelniany AZS Politechniki Częstochowskiej. Łączna pula nagród wynosiła 3200 zł. Nagrody rzeczowe zapewniły firmy, które mają swoje salony w Galerii Jurajskiej (Faktoria, Tchibo, Intersport, KFC, Hobby4Men, Lavard, Big Star).

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 122